kemping

Výmena tovarux

Výmena tovaru

Občas sa stane, že Vám napríklad nesadne veľkosť alebo strih tovaru, ktorý ste si objednali. V takom prípade Vám môžeme tovar jednoducho vymeniť. Veľkosť tovaru si teda po prevzatí doma odskúšajte a ak Vám nesadne, tu je postup...

 • ŠTANDARDNÁ VÝMENA:

 1. KROK:
  Odporúčame Vám informovať nás o výmene tovaru telefonicky alebo mailom.
  Tel. kontakt: 0915 275 674
  Mail kontakt: armytex@armytex.sk
 2. KROK:
  Do mailu nám napíšte, ktorý tovar si prajete vymeniť a za aký tovar.
  Alebo spolu s tovarom môžete zaslať tento formulár: Formulár pre výmenu tovaru za iný tovar alebo inú veľkosť
 3. KROK:
  Tovar nám zašlite na adresu: Radovan Štrbáň, ARMYSHOP, Centrum 8/13, 01701 Považská Bystrica, 0915 275 674
  Tovar musí byť nenosený, nepoškodený, riadne zabalený.
 4. KROK:
  Následne tovar preberieme, skontrolujeme a budeme Vás informovať, či Vami požadovaný tovar na výmenu máme skladom. Pokiaľ nie, dohodneme sa, či počkáte, kým ho naskladníme alebo Vám vrátime peniaze za tovar.
 5. KROK:
  Pokiaľ tovar máme skladom, zašleme Vám ho. Čo sa týka prepravných nákladov:
  - Vy platíte za odoslanie tovaru k nám
  - my platíme za odoslanie tovaru k Vám
 • OBOJSMERNÁ VÝMENA TOVARU ZDARMA (pre vybrané produkty)

Pri produktoch, ktoré sú označené ako výmena zdarma, Vám môžeme výmenu veľkosti uľahčiť:

 • pre tovar si pošleme kuriéra, ktorému dáte zabalený pôvodný tovar a on Vám následne odovzdá tovar, ktorý požadujete na výmenu
 • stačí nám dať vedieť na mail armytex@armytex.sk, že si prajete týmto spôsobom zakúpený tovar vymeniť alebo zavolať na 0915 275 674

Podmienky:

 • táto špeciálna ponuka výmeny sa vzťahuje iba na výmenu tovaru (napríklad Vám nesadne veľkost a chcete ju vymeniť), nevzťahuje sa na vrátanie tovaru, postup pre vrátenie tovaru nájdete v obchodných podmienkach (bod 7)
 • obojsmerná výmena zdarma je jednorazová - pokiaľ si zvolíte nesprávnu veľkosť aj pri výmene, 3. výmena už bude štandardná. Odporúčame Vám preto poradiť sa s nami ohľadne veľkosti
 • tovar, ktorý požadujete na výmenu musíme mať skladom
 • tovar, ktorý zabalíte a odovzdáte kuriérovi musí byť v pôvodnom stave (nenosený, len odskúšaný doma - v prostredí, v ktorom nedôjde k znehodnoteniu tovaru)
 • táto ponuka platí len pre produkty, ktoré ste si zakúpili a sú označené ako výmena zdarma. Kde sa presne toto označenie nachádza, si môžete pozrieť na tomto príklade:

vyhody_nakupu_vymena

V prípade, že by ste chceli využit obojsmernú výmenu pre produkt, na ktorý sa táto služba nevzťahuje, teda nie je takto označený, môžeme ju zrealizovať, no za poplatok 8EUR s DPH.

Rovnako tak, ak využijete obojsmernú výmenu grátis a aj tak Vám veľkosť nesadne a nechcete nám tovar posielať vo Vašej réžii a chceli by ste aj tretiu výmenu zrealizovať obojsmernou výmenou, vieme takúto výmenu zrealizovať za poplatok 8EUR s DPH.

(Kompletné, platné podmienky výmeny tovaru nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach, TU - bod 8)